Seyahat etmek, hayal kurmakla başlar…

Gezmeyi, yeni kültürler tanımayı, farklı coğrafyaları keşfetmeyi seven seyahatseverler, artık çok uzaklarda çözümler aramasınlar istedik. Seyahat gibi, hayal kurduğumuz, emek, zaman ve paramızı harcadığımız çok önemli bir hizmeti, hiç tanımadıkları ve asla da görmeyecekleri kişi ve kurumlardan almasınlar istedik. Hemen yanı başlarında, güvenebilecekleri, fikir alabilecekleri, 24 saat arayabilecekleri, en azından oturup bir kahve içebilecekleri bir dostları olsun istedik. Birbirimizi tanımanın en sağlıklı yolunun, birlikte yola çıkmak olduğunu ve sizleri yarı yolda bırakmayacağımızı göstermek istedik.
Biz, yıllardır sizlerle el ele ne şehirler, ne köprüler, ne saraylar, ne kanyonlar, ne göller, ne okyanuslar, ne nehirler, ne hayatlar gördük… Biz yıllardır sizlerle el ele nereleri keşfettik bir bilseniz. Bu süre zarfında da hep yanımızda olan sizlerin, hep yanında olmaya çok özen gösterdik. “İyi ki varlar” dedik, “kimin yüzlerce dostu, yol arkadaşı olur ki” dedik ve kendimizi kazanmış gördük, sizler gibi dostlarımız olduğu için… Bizi yıllardır yalnız bırakmadığınız için hepinize çok teşekkür ederiz… Bundan sonraki keşiflerimizin bol olması ve hayatın tadını birlikte çıkarmak için tüm enerjimizi sizlerle birlikte hep daha mükemmel olmaya ve daha ileri gitmeye harcayacağımızdan şüpheniz olmasın…

“Öyle zamanlar olur ki; nereye gittiğin önemini yitirir. Çünkü asıl önemli olan, yanında kiminle gittiğindir.”

-Lev Tolstoy

Biz kimiz?

Ferhat Yılmaz
Ferhat Yılmaz
Okul gezileri planlarken en büyük avantajımız, bu işin içinden gelmek oldu. Magidos Turizm’i kurmaya karar verdiğimizde de, yine öğretmen emeklisi eşimle birlikte oturup konuştuğumuzda sadece öğretmenliğimizin değil turizmdeki yönetici kimliğimizin de bize çok şey katacağını tahmin etmiştik…
Gülhayat Yılmaz
Gülhayat Yılmaz
Turizm, dışarıdan eğlenceli görünen ama içine girdikçe karmaşıklaşan bir iş… Hatalar yapmaya oldukça müsait olması bir yana hizmet sektöründe hep olduğu gibi, memnuniyet sağlaması da oldukça güç. Bu sebeple işimizin ilk kuralı güven ve doğru planlama. Biz, bu iki kurala uyarak yıllar içinde yüzlerce dost biriktirdik.

Doğru Planlama

Şimdiye kadar seyahatlerinize aniden karar vermiş ve kısa zamanda çok işler yapmaya çalışmış olabilirsiniz ancak seyahat planlamanın en uygun ve sorunsuz yolu, onu önceden ve adım adım planlamaktır. Özellikle bu seyahat, sizlere emanet edilen çocuklarımız için planlanıyorsa o zaman dikkat vermemiz gereken ayrıntılar iki katına çıkmaktadır. Biz bunun bilincinde hareket ederek tüm çalışmalarımızı titizlikle yürütmekteyiz.
Okul için seyahat planı yaparken en önemli ayrıntı, erken rezervasyon ve doğru planlanmış yıllık takvimdir. Her yılın başında, o yıla ait turlarınızı planlayarak erken rezervasyon indirimlerinden faydalanabilirsiniz. Ne kadar erken harekete geçerseniz o kadar doğru sonuçlar alırsınız. Unutmayın, planlı giden her iş, kendisinden sonraki adımların referansıdır…

  • 10 YILLIK TECRÜBE

  • PROFESYONEL BAKIŞ AÇISI

  • İŞİNİ AŞKLA YAPAN BİR EKİP

  • SEYAHATİ HAYAT FELSEFESİ YAPMIŞ BİR AİLE ŞİRKETİ

Eğitim Danışmanlarımız

“26 yıldır özel okullarda üst düzey yöneticilik, kuruluş, geliştirme, yurtiçi ve yurtdışı eğitim programları alanlarında çalışmalar yaptım. Şu anda da bu  çalışmalarıma devam etmekteyim. Eğitim alanındaki hızlı gelişimi yakından takip ediyorum. Değerli meslektaşlarımla deneyimlerimi paylaşarak onlara destek oluyorum.”

SERDAR AYDIN

Uzun zamandır eğitim camiasının içinde birçok farklı görevler aldım. Eğitim gündemi her an takip etmenizi gerektiren, her gün yeni bir yöntemin çıktığı son derece dinamik bir alan. Öğretmen arkadaşlarımızın çağa ayak uydurmasını sağlayacak yenilikleri sürekli takip ediyorum. Bunca zamandır edindiğim bilgi ve deneyimleri sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyorum.

ÖZLEM AYDIN