Gelişimi ve yeniliği takip etmek, dünyaya ayak uydurmak, her şeyi çok daha yakından takip etmek ve kendinizi geliştirmek için sınırları ortadan kaldırmak istiyorsanız yurtdışı eğim konusunu gündeme getirmenin zamanı geldi. Artık dünya ile birlikte koşmak değil, herkesten bir adım önde olmak zorundasınız ve bunun için eğitimin sınırlarını zorlamalısınız…Gelişimi ve yeniliği takip etmek, dünyaya ayak uydurmak, her şeyi çok daha yakından takip etmek ve kendinizi geliştirmek için sınırları ortadan kaldırmak istiyorsanız yurtdışı eğim konusunu gündeme getirmenin zamanı geldi. Artık dünya ile birlikte koşmak değil, herkesten bir adım önde olmak zorundasınız ve bunun için eğitimin sınırlarını zorlamalısınız…

Yurtdışında ne gibi eğitim programlarına katılabilirsiniz?

– Yurtdışında Lise Eğitimi
Amerika, Kanada ve Avrupa ülkelerinde 1 yıl aile yanında lise eğitimi alma ve çift diploma olanağı…
– Liderlik Okulları
– Meslek Edindirme Programları
– Yurtdışında Üniversite Eğitimi
Avrupa, Kanada ve Amerika’da seçkin üniversitelerde eğitim alma imkânı…
– Yurtdışında Sınavsız Üniversite Eğitimi
YÖK tarafından belirlenen kriterlere göre diploma denkliği olan üniversitelerde okuma imkânı… (YÖK listesini ver link yapıştır YÖK Denklik Yönetmeliği)
– Yurtdışında Dil Eğitimi
– Yurtdışında Yüksek Lisans Eğitimi

Neden Yurtdışı Eğitim?

İşletme Bölümünde Uluslararası İlişkiler Bölümüne, İnşaat Mühendisliğinden Peyzaj Mimarlığına, Fizik Tedavi Bölümünden Tıp Fakültesi Bölümüne hatta Uzak Mühendisliğine kadar birçok alanda yurtdışı eğitim alabilir, diplomanızı tüm dünyanın tanımasını sağlayabilirsiniz. Yurtdışı üniversite alanında oldukça gelişmiş standartlara sahip okullar ile siz de yenidünyanın kapısını aralayabilirsiniz. Hatta yurtdışı yüksek lisans ve master fırsatları ile gelişiminizi sürdürebilirsiniz.
Ayrıca sınavsız üniversite eğitimi sayesinde, Türkiye’de herhangi bir sınava girmenize gerek kalmadan, Amerika, İngiltere, Kanada, Avustralya, Polonya, Macaristan, Ukrayna, Rusya ve Çin gibi YÖK denkliği bulunan üniversitelerde eğitim alabilirsiniz. Üstelik marka olmuş birçok ülkedeki üniversitelerde eğitim almak için YGS, LYS, ALES, ÜDS gibi sınavlardan başarılı olmanıza ve hatta kimi ülkelerde sınava girmiş olmanıza bile gerek olmadan… Danışmanlarımızla yapacağınız görüşme sonrasında, bütçenize en uygun ve kendiniz için koyduğunuz hedeflerle doğru orantılı olarak belirlenecek yurtdışındaki üniversite kuruluşlarında yüksek kalitede eğitim alıp hayallerinize kavuşabilirsiniz.
Sadece üniversite eğitiminde değil dil okulu konusunda da yurtdışını tercih edebilirsiniz. Son zamanların en popüler olan Malta dil okulu, Amerika dil okulları, Kanada dil okulları dünyanın birçok bölgesindeki dil okulları ile yeni bir dili çok daha kolay öğrenebilir, birden fazla dil konuşabilirsiniz. İngilizce, Almanca, Rusça, Çince, İspanyolca gibi dünyanın en çok kullandığı dillerin birkaçını birden konuşabilirsiniz.

Bilgi almak için bize ulaşın

    ADINIZ *
    SOYADINIZ *

    İLGİLENDİĞİNİZ PROGRAM *

    E-POSTA ADRESİNİZ *
    TELEFON NUMARANIZ